Tierlantijn

Geopend van maandag t/m vrijdag van 07:00 tot 18:30 uur.

Abeltje: 0226-340397
abeltje@kinderopvanglangedijk.nl
Boekenwurm (Peuteracademie): 0226-343386  8:30 tot 11:45 uur, met mogelijkheid tot aanvullend tot 13:00 uur
boekenwurm@kinderopvanglangedijk.nl
Duizeltje:0226-342300
duizeltje@kinderopvanglangedijk.nl
Ibbeltje:0226-345992
ibbeltje@kinderopvanglangedijk.nl
Knots (Peuteropvang): 0226-340118  Geopend op maandag, dinsdag en donderdag van 08:30 tot 11:45 uur.
knots@kinderopvanglangedijk.nl
Minoes:0226-341885
minoes@kinderopvanglangedijk.nl
Pippeloentje: 085-4872223
pippeloentje@kinderopvanglangedijk.nl

GGD rapport
https://www.landelijkregisterkinderopvang.nl/pp/inzien/Oko/InspectieRapport.jsf?selectedResultId=226645&documentId=0
Kinderopvang Langedijk - Tierlantijn

Tierlantijn

Zandsloot 14
1721 HK Broek op Langedijk

Telefoon: 0226-342739
LRK no.: 718167430

Type opvang: Peuteropvang